fbpx

Кредит онлайн від кращих МФО України!

Найкращі кредитні
компаніЇ

Ставка по
позиці від 0%

Свіжі акційні
пропозиції

Схвалення заявок
до 98%

Заповніть 2-3 заявки – щоб збільшити свої шанси отримати гроші!

Гроші на картку за 5 хвилин!

сума кредиту7 000 грн

перший кредит3 000 грн

вік від 18 років

строкдо 30 днів

Отримати гроші Деталі
0.01 % без копій документів
CreditKasa

сума кредиту10 000 грн

перший кредит0.01%

вік від 18 років

строкдо 27 днів

Отримати гроші Деталі
Під 0,01% на перший кредит
Money4You

сума кредиту12 000 грн

перший кредитдо 7 000 грн

вік від 18 років

строкдо 30 днів

Отримати гроші Деталі
Візьми гроші без переплат!

сума кредиту7 000 грн

перший кредитпід 0%

вік від 18 років

строкдо 31 дня

Отримати гроші Деталі
Швидка видача грошей!

сума кредиту20 000 грн

перший кредитпод 0,01%

вік від 18 років

строкдо 70 днів

Отримати гроші Деталі
Високий відсоток схвалення!

сума кредиту12 000 грн

перший кредитпід 0% до 6 000

вік від 18 років

строкдо 30 днів

Отримати гроші Деталі
Швидкі кредити онлайн!

сума кредиту15 000 грн

перший кредитдо 5 000 грн

вік від 18 років

строкдо 30 днів

Отримати гроші Деталі
15 000 грн на перший кредит!

сума кредиту15 000 грн

перший кредитдо 15 000 грн

вік від 18 років

строкдо 30 днів

Отримати гроші Деталі
100% онлайн-процес!

сума кредиту12 000 грн

перший кредит0.01% до 3 000 грн

вік від 18 років

строкдо 30 днів

Отримати гроші Деталі
4 000 грн з першого кредиту

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 4 000 грн

вік від 18 років

строкдо 30 днів

Отримати гроші Деталі
Перший кредит під 0,01%!

сума кредиту10 000 грн

перший кредитдо 10 000 грн

вік від 18 років

строкдо 30 днів

Отримати гроші Деталі
Без довідки про доходи
Ваша ГОТІВОЧКА

сума кредиту9 000 грн

перший кредитпід 0,01%

вік від 18 років

строкдо 16 днів

Отримати гроші Деталі
Швидке схвалення!

сума кредиту15 000 грн

перший кредит0.01% до 5000 грн

вік від 18 років

строкдо 30 днів

Отримати гроші Деталі

Кредити онлайн на карту

Багато людей стикаються з фінансовими проблемами, які потребують термінових рішень. Це може бути хвороба, раптовий ремонт або покупка автомобіля. У таких випадках банки є не найкращими помічниками, тому що на схвалення кредиту йде дуже багато часу. У таких випадках рятує МФО. Зазвичай оформлення кредиту на карту онлайн відбувається дуже швидко. При цьому існує ряд переваг перед банками:

Погана кредитна історія

Гроші потрібні зараз, але банк відмовляє в кредиті через погану кредитну історію? З МФО взяти гроші в кредит на карту не складе труднощів. Зазвичай вони не перевіряють кредитну історію. Ви можете впоратися з фінансовою кризою за допомогою онлайн-кредиту. Банки мають суворі стандарти схвалення кредитування. Низькі процентні ставки вони зазвичай пропонують позичальникам з хорошим кредитним рейтингом. Якщо ваша кредитна історія не настільки хороша, то будьте готові до відхилення заявки.

Кредити без перевірок

Часто банки видають кредити тільки ретельно перевіривши кредитну історію позичальника. Це може бути не дуже привабливим варіантом для людей, у яких до цього були непогашені кредити. МФО таких перевірок не здійснює. Ви можете оформити онлайн кредит на карту. У МФО пропонують короткострокові кредити без жорстких перевірок кредитоспроможності. Вони не розглядають дані про доходи, не перевіряють банківський рахунок і фінансову історію.

Кредити без поручителів

Короткострокові кредити МФО видають без поручителів. Це просто фінансова угода під відсотки. Ви отримуєте готівку на банківський рахунок і зобов’язуєтесь погасити його протягом певного періоду з відсотками. В таких легких фінансових операціях в поручителів навіть немає необхідності.

Швидка подача заявки

У МФО отримати гроші на карту онлайн можна протягом 15 хвилин! У жодному банку не було ніколи таких вигідних умов. Процес подачі простий, швидкий і безпечний. При цьому в оформленні заявки вам завжди може допомогти онлайн-консультант.

Безпека і гарантія конфіденційності

МФО не передають інформацію про вас третім особам. Ваші особисті дані повністю конфіденційні і захищені.

Зручна пролонгація кредиту

Вам потрібні терміново гроші до зарплати? Не проблема. У МФО ви можете їх отримати. При цьому зарплату дуже часто затримують, тому ви зможете скористатися пролонгацією кредиту. Вам необхідно лише зв’язатися з кредитором до закінчення терміну погашення кредиту і продовжити його на необхідний термін.

Зі скількох років можна оформити кредит?

Згідно з правилами МФО з приводу кредитування, то воно здійснюється тільки в разі того, якщо позичальникові виповнилося 18 років. Деякі МФО видають кредити з 21-го року.

Умови кредитування (переваги окремих банків і МФО)

Перш ніж взяти кредит на банківську карту проаналізуйте ретельно ваше фінансове становище. Порівняйте умови різних кредитних організацій і процентні ставки. Ретельно обміркуйте свої потреби і виберіть кредит, який їм відповідає.

При пошуку короткострокового кредиту необхідно порівняти не тільки ставки по кредитах, які пропонують різні МФО, але і багато інших деталей. Вам слід подивитися терміни погашення кредиту, чи є можливість знизити ставки по кредиту або продовжити термін кредиту. Пошук всіх цих деталей, перш ніж взяти кредит на карту онлайн забезпечить вам отримання найкращої пропозиції. Більшість МФО не вимагають застав і поручителів, щоб отримати кредити онлайн на карту. Україна пропонує ряд МФО, які зможуть закрити фінансові питання.

Babules отримала дуже багато позитивних відгуків від клієнтів як велика МФО, яка пропонує лояльні умови для кожного. До них постійно звертаються все нові клієнти, тому що компанія представляє безліч переваг як для нових клієнтів, так і для постійних. Швидкість обробки заявки на отримання кредиту та переказ коштів на банківську карту займає до 20 хвилин. А так як процес кредитування здійснюється онлайн, то вимагає мінімальний пакет документів для оформлення. А також:

 • можливість пролонгації кредиту;
 • ніяких застав і поручителів;
 • швидке оформлення кредиту;
 • гроші в кредит онлайн на карту цілодобово.

Швідкогроші – МФО, про яку напевно багато чули. І це завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта. На сайті можна знайти максимально прозорі умови отримання і погашення кредиту. Також є ряд переваг:

 • онлайн доступ 24/7;
 • ніяких прихованих комісій і платежів;
 • без застав майна та поручителів;
 • ніяких заявок про доходи;
 • низькі процентні ставки.

Miloan – швидкий сервіс по кредитуванню, який надає максимально комфортні умови для позичальників. Постійним клієнтам гарантована знижка до 50% на оформлення кредиту.

 • процес подачі і схвалення заявки складає 20 хвилин;
 • гнучкі умови погашення кредиту;
 • схвалення заявки до 97%;
 • можливість пролонгації кредиту.

Сума кредиту

Сума короткострокового кредиту коливається від однієї МФО до іншої. Перший кредит зазвичай видається під низькі відсотки, тому становить невелику суму – до 5 000 гривень. Однак, є і МФО, які можуть оформити кредиту на 10 000 – 20 000 гривень.

Термін кредиту

Короткострокові кредити зазвичай видаються на 5-30 днів. Протягом довгого періоду позичальники вибирають короткострокові кредити для погашення рахунків. Це відбувається головним чином тому, що в банках складно отримати кредит на короткий термін, тому багато хто звертається в МФО. Вони швидко приймають рішення про видачу кредиту без застав і поручителів.

Хороша новина в тому, що короткострокові кредити можна взяти не виходячи з дому протягом декількох хвилин. Короткострокові кредити – це швидке фінансове рішення в разі непередбачених обставин, таких як поломка автомобіля або ремонт будинку. Надзвичайні ситуації трапляються щодня і короткострокові кредити стануть в нагоді саме для цих цілей.

Як взяти кредит

Оформлення кредиту на карту займає максимум 30 хвилин. За цей час заявку на кредит розглядає МФО і перераховує необхідну суму на карту будь-якого банку України.

Як і при оформленні кредитів в банках, взяти кредити онлайн на карту досить просто. Ви повинні подати заявку на отримання кредиту на сайті. Ось основні етапи процесу.

 1. Заповнення заявки

Типова форма заяви на отримання кредиту включає ряд питань про особисті дані: ПІБ, ІПН, паспортні дані про прописку і місце фактичного проживання, а також електронну пошту і телефон. Вам також потрібно вибрати суму кредиту, яку ви хочете, а також прочитати і прийняти умови угоди. Процес подачі заяви повинен бути швидким і простим, особливо якщо ви вибираєте перевірену МФО.

 1. Розгляд заявки

Після того, як ви заповните і відправите заявку, кредитор оцінить її. Цей крок важливий для перевірки наданої вами інформації на предмет коректності і правильності даних. Якщо на цьому етапі будуть виявлені помилки, то заявка буде відхилена або повернена для внесення змін.

 1. Затвердження заявки

Як тільки заявка буде затверджена – ви зможете отримати гроші на особистий рахунок протягом 10 хвилин. Зазвичай відсоток схвалення заявок від МФО становить 98%.

 1. Погашення кредиту

Ви повинні дотримуватися умови і терміни погашення кредиту. Якщо ви це робите, то ніяких додаткових виплат та штрафів не передбачається. Можлива також пролонгація кредиту, але тільки в разі, якщо позичальник заздалегідь попередить кредитора.

Кредитування з поганою кредитною історією

Виникає безліч ситуацій, коли в банку залишається непогашений кредит, а термін практично закінчується. Через це може зіпсуватися кредитна історія і перш, ніж отримати кредит в банку знову може пройти досить багато часу. При цьому банк може засумніватися у вашій кредитоспроможності. Ви будете піддані більш ретельному фінансовому огляду. Ваше фінансове становище не має значення, якщо ви хочете отримати кредит на карту в МФО. Як тільки ви отримаєте кредит в МФО, то зможете використовувати його для погашення заборгованості в банку. У цей момент ваші борги будуть сплачені. Це допоможе уникнути труднощів при наступних кредитах в банку.

Як збільшити шанси на отримання кредиту?

 1. При оформленні заявки на кредит вказується тільки правдиву інформацію про себе. Заявка може бути відхилена при наявності помилок. Правильне оформлення заявки заощадить час і збільшить шанси на позитивний результат.
 2. Переконайтеся, що вибираєте суму кредиту, яку зможете погасити в обраний термін. Як частина процесу оцінки заявки на кредит – банки оцінюють здатність позичальника його погасити. З МФО таких проблем немає. Тільки ви самі зможете регулювати яку суму взяти. Ви зможете використовувати калькулятор доступності кредиту, який допоможе дізнатися яку суму ви зможете взяти для себе з комфортом.
 3. Виберіть кредит від МФО, який зможе закрити всі ваші поточні фінансові проблеми і повністю відповідає вимогам.

Чому слід вибрати МФО?

Різні позичальники мають потребу в кредитах з різних причин. Деяким вони подобаються, тому що пропонують більш низькі відсотки, ніж банки або їх поточні кредитори. А завдяки пролонгації кредиту можливо планувати бюджетні витрати на більш тривалий період. Вони підходять абсолютно всім, а особливо:

Якщо у вас безліч інших боргів, які необхідно швидко погасити;

Якщо банки пропонують дуже високі процентні ставки;

Якщо не вистачає грошей до зарплати;

Якщо ваші витрати набагато вище, ніж ви можете собі дозволити.

Якщо ви потрапили в цикл заборгованостей по кредитах, можна легко відчути, що немає виходу. Ви стикаєтеся з високими процентними ставками. І чим ближче момент погашення – тим більше загострюється ситуація. Скорочення витрат і пошук додаткового доходу можуть звільнити трохи грошей для погашення кредитів. Але якщо ви виявите, що є необхідність шукати допомогу в іншому місці, то варто звернутися в МФО. Тільки тут можна оформити кредити онлайн на будь-яку карту.

У більшості людей є досить боргів, будь то кредит, який висить петлею на шиї ще з часів навчання, іпотека, заборгованості по кредитних картах або автокредити. Спроба впоратися з цими боргами може бути успішною, якщо подивитися в бік онлайн-кредитів. Перш ніж отримати кредит, ознайомтеся уважно з умовами, розгляньте і порівняйте різні варіанти. Деякі умови в МФО підходять не всім, але ви обов’язково знайдете той, який повністю задовольнить ваші потреби.

Адреса наших партнерів:

Zecredit

ТОВ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ “ІНВЕСТРУМ”

ЕГРПОУ 42201361

№1920 від 30.10.2018 р.

KF.UA

ТОВ «КФ.ЮА»

ЕГРПОУ 41940643

03057, м. Київ, вул. Вадима Гетьмана 6А, офіс 602

CreditKasa

ТОВ «УКР КРЕДИТ ФіНАНС»

ЕГРПОУ 38548598

01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407

Money4You

ТОВ «МАНІФОЮ»

ЕГРПОУ 42848369

03150, місто Київ, вулиця Казимира Малевича, буд. 87

ForzaCredit

ТОВ “Фінансова компанія “Форза”

ЕГРПОУ 41762679

04080, місто Київ, вул. Вікентія Хвойки 15/15

Є Гроші

ТОВ «ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ Е ГРОШІ»

ЕГРПОУ 3527017

49000, м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 10-К

Швидко Гроші

ТОВ «СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР»

ЕГРПОУ 37356833

01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 133-А

MyCredit

ТОВ «1 БЕЗПЕЧНА АГЕНЦІЯ НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ»

ЕГРПОУ 39861924

01010, м. Київ, площа Арсена, 1-Б

Cashberry

ТОВ «ФК «іНВЕСТ ФИНАНС»

ЕГРПОУ 40284315

01021, Україна, м.Київ, вул.Кловський узвіз, будівля.7

CCLoan

ТОВ «СС ЛОУН»

ЕГРПОУ 40071779

Україна 01024, м. Київ, вул. Басейна, буд. 6

AlexCredit

ТОВ «АЛЕКСКРЕДИТ»

ЕГРПОУ 41346335

49041, м. Дніпро, вул. Стартова 9-А, 2-поверх

Gofingo

ТОВ «ГОУФІНГОУ»

ЕГРПОУ 42059219

04071, м. Київ, вул. Хорива, 1А.

Credit7

ТОВ “ЛІНЕУРА УКРАЇНА”

ЕГРПОУ 42753492

вул. Багговутівська, 23, м. Київ, 04107

Ваша ГОТІВОЧКА

ТОВ “Готівочка”

ЕГРПОУ 41885310

54029, Миколаївська обл., місто Миколаїв, вулиця Пушкінська, буд.28, каб.7

GlobalCredit

ТОВ «Глобал Кредит»

ЕГРПОУ 38266014

01021, Україна, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7а

Нові кредити

ТОВ «Фінансова компанія «Novikredyty»

ЕГРПОУ 42152351

02068, м. Київ, вулиця Григоренко, будинок 5-А, поверх другий

Creditbox Taksa

ТОВ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ “Н.А.ГРУП”

ЕГРПОУ 43240883

04211, м. Київ, проспект Героїв Сталінграду, буд. 6, корпус 1

MyWallet

ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ «ВОЛЛЕТ»

ЕГРПОУ 41336730

04053, г. Киев, ул. Січових Стрільців, 4 А

Babules

ЕГРПОУ

MILOAN

ТОВ “Мілоан”

ЕГРПОУ 4048467

01135, м. Київ, вул. Жилянска 101

Monetka

ТОВ ” Фінанс Інновація”

ЕГРПОУ 41146462

місто Київ, вул. М.Грушевського,1 Д

Creditbox

ТОВ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ “Н.А.ГРУП”

ЕГРПОУ 43240883

04211, м. Київ, проспект Героїв Сталінграду, буд. 6, корпус 1

КФ Кеш

ТОВ “КФ.ЮА”

ЕГРПОУ 41940643

01014, м. Київ, вул. Бастіонна, 5/13

SOS Credit

ТОВ «ПРОСТІ ЗАЙМИ»

ЕГРПОУ 39487128

04070, Київ, вул. Почайнинска 23

ЄвроГроші

ТОВ «КУ «ЕВРОПЕЙСЬКА КРЕДИТНА ГРУПА»

ЕГРПОУ 40203427

м. Київ, вул. Нижній Вал, 51

CreditPlus

ТОВ «АВЕНТУС УКРАЇНА»

ЕГРПОУ 41078230

03062, м. Київ, проспект Перемоги 90-А

E-cash

ТОВ «Е-КЕШ»

ЕГРПОУ 41548844

Україна, 01021, м. Київ, вул. КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, 7А

KUMO

ТОВ “Фінансова компанія “Ірбіс”

ЕГРПОУ 42427514

Україна, 01033, м. Київ, вул. Володимирська, б. 82Г

Expressgroshi

ЕГРПОУ

Checkmoney

ЕГРПОУ

21036, Україна, м Вінниця, шосе Хмельницьке, 23

Creditnice

ТОВ «ФК ФОРТ»

ЕГРПОУ 41184403

22800, Україна, м Київ, вул. Машинобудівна 14

TOPCREDIT

ТОВ «ФК ДЖОБЕР»

ЕГРПОУ 13103824

04073, м. Київ, проспект Степана Бандери, 8

KreditRadar

ЕГРПОУ

Rocketmoney

ЕГРПОУ

БЦ Аквамарин: 01033 м.Київ, вул. Жилянська 29

MisterCash

ТОВ «ЕКВІФІН УКРАЇНА»

ЕГРПОУ 42987483

01024, м.Київ, Печерський район, вул. Басейна 6

VeroCash

ТОВ «ІЗІ КРЕДИТ»

ЕГРПОУ 36183990

04210, м. Київ вул. Оболонська набережна 15

Kachay

ТОВ «КАЧАЙ ГРОШИ»

ЕГРПОУ 41697872

04050, м Київ, вулиця Іллєнко Юрія будинок 18б, офіс 204

Hot-zaim

ЕГРПОУ

Credilo

ТОВ “Роксор”

ЕГРПОУ 41539960

м. Київ, просп. Героїв Сталінграда, 20А

Cashinsky

ТОВ «ФК «ГЕЛЕКСИ»

ЕГРПОУ 41229318

03083, м Київ, проспект Науки, д. 50

Всі адреси

Взяти кредит у Вінниці
Взяти кредит у Дніпрі
Взяти кредит у Житомирі
Взяти кредит у Запоріжжі
Взяти кредит у Івано-Франківську
Взяти кредит у Києві
Взяти кредит у Конотопі
Взяти кредит у Кривому Розі
Взяти кредит у Кропивницькому
Взяти кредит у Львові
Взяти кредит у Мелітополі
Взяти кредит у Миколаєві
Взяти кредит у Одесі
Взяти кредит у Полтаві
Взяти кредит у Прилуках
Взяти кредит у Рівному
Взяти кредит у Сумах
Взяти кредит в Умані
Взяти кредит у Черкасах
Взяти кредит у Тернополі
Взяти кредит у Білій Церкві
Взяти кредит у Бердичеві
Взяти кредит у Бердянську
Взяти кредит у Борисполі
Взяти кредит у Боярці
Взяти кредит у Броварах
Взяти кредит у Ірпені
Взяти кредит у Коростені
Взяти кредит у Кременчуці
Взяти кредит у Лубнах
Взяти кредит у Луцьку
Взяти кредит у Маріуполі
Взяти кредит у Ніжині
Взяти кредит у Стрию
Взяти кредит у Павлограді
Взяти кредит в Ужгороді
Взяти кредит у Харкові
Взяти кредит у Херсоні
Взяти кредит у Чернігові
Взяти кредит у Чернівцях
Взяти кредит у Нікополі
Види кредитів
Вік позичальника
Позика під заставу
Сума позики
Термін кредитування
Цілі кредитування
Швидкі кредити