fbpx

Про нас

Zaim.biz.ua  – портал швидкого кредитування для кожного українця

Компанія Zaim.biz.ua – це фінансовий помічник для усіх жителів нашої країни, що хочуть отримати швидкий кредит онлайн без застави, різноманітних довідок та поручителів. Саме на нашому сервісі кожен клієнт, зможе знайти корисну та актуальну інформацію про діяльність кращих українських мікрофінансових організацій, які видають позики до зарплати на прозорих, вигідних умовах.

Портал Zaim.biz.ua завжди готовий допомогти та підказати докладні умови надання дистанційних кредитів на карту від популярних онлайн – компаній, а також поділитись відгуками від постійних клієнтів та цікавими статтями про тонкощі кредитування, корисними порадами та іншою не менш важливою інформацією в розділі «Блог».

Чому варто обирати кредит онлайн на порталі Zaim.biz.ua?

Наша компанія щодня допомагає тисячам людей вирішити термінові та невідкладні ситуації, що пов’язані з фінансовими труднощами. Не важливо, на яку справу вам потрібні кошти, чи то покупка нового смартфону, побутової техніки, чи оплата навчання, комунальних послуг, або ж вам просто хочеться зробити собі невеличкий і приємний подарунок – кожен відвідувач сервісу може отримати додаткові гроші на карту просто в один клік.

Ми зробили процес отримання кредиту з мобільного не лише максимально простим, а й прозорим та доступним. Більше 90 відсотків наших відвідувачів, стають постійними клієнтами компанії, адже:

  • Щоб отримати кредит онлайн, вам не потрібно шукати безліч різноманітних документів та довідок з місця роботи і підтвердження платоспроможності. Достатньо мати під рукою паспорт громадянин України та ідентифікаційний номер платника податків.
  • Рішення по вашому запиту до однієї з мікрофінансових організацій на порталі, приймається менше ніж за 15 хвилин, що суттєво зекономить особистий час, нерви та не зіпсує хороший настрій.
  • Більше ніж 95 відсотків наших потенційних клієнтів отримують схвальну позитивну відповідь, щодо кредитування, повертаються до нас знову та рекомендують Zaim.biz.ua  – родичам, близьким і друзям.
  • Отримати займ онлайн можна з будь – якого куточка нашої країни та навіть не виходячи із дому, адже кошти потраплять на банківську карту і зняти готівку можна в усіх банкоматах.
  • Усі мікрофінансові організації, які зібрані на порталі Zaim.biz.ua лояльні до кожного позичальника, тому якщо у позиці вам  відмовила банківська установа, тоді обов’язково звертайтесь за грошима до нас.
  • Гроші на карту можна отримати в будь – яку годину доби, тому що мікрофінансові організації працюють для свої клієнтів в автоматичному режимі цілодобово – 24/7, а також у вихідні, святкові та державні календарні дати.
  • Конфіденційність наданої особистої інформації – гарантується новітньою системою захисту і ви можете бути впевнені в цьому на всі 100 відсотків.

Ми пропонуємо лише вигідні, прозорі умови та допомагаємо уникнути стояння в довжелезних чергах та спілкування з банківськими співробітниками.

Як отримати кредит з мобільного на порталі Zaim.biz.ua?

Досить часто в пошуках безпечного кредитора, клієнти витрачають дорогоцінний час, аби порівняти усі пропозиції та переконатись в  надійності мікрофінансові організації. Завдяки компанії Zaim.biz.ua не варто блукати в інтернеті, достатньо тільки довіритись професіоналам та перевіреним кредитним компаніям на нашому порталі.

Сьогодні,  аби отримати кілька тисяч гривень до зарплати, премії, стипендії, соціальних виплат, чи пенсії – не варто іти на крайнощі, адже зробити це можна за допомогою – 5 простих кроків, стандартного набору документів, сучасного мобільного телефона  та доступу до Всесвітньої мережі.

1. Перейдіть на сайт Zaim.biz.ua, скористайтесь зручним інтерфейсом та підказками на сервісі.

2. Порівняйте усі пропозиції щодо онлайн кредитування від найкращих та популярних українських мікрофінансових організацій.

3. Оберіть одну  із запропонованих позик на вигідних умовах, що вам найбільше до вподоби.

4. Заповніть просту анкету, звичною особистою інформацією та відправте заявку на погодження.

5. Вже за кілька хвилин ви отримаєте схвальну відповідь щодо отримання займу, та згодом на вас буде очікувати СМС – повідомлення з нарахування вибраної вами суми на банківську карту.

Така проста інструкція допоможе кожному жителю нашої країни отримати фінансову підтримку в мінімальні терміни та без зайвих питань.

Компанія Zaim.biz.ua  – ваша правильне фінансове  рішення в будь – якій ситуації

З нашою компанією та вдалими пропозиціями від мікрофінансових організацій можна з легкістю забути про незручні розмови з приятелями та прохання позичити гроші в борг, довжелезні, годинні черги в банківських структурах і мільйони запитань від співробітників банку і служби безпеки.

Скориставшись хоча б один раз кредитом онлайн на нашому сервісі, кожен клієнт зможе відчувати не лише переваги фінансової підтримки, а й переконатись, що з позикою від мікрофінансових організацій , займ за 15 хвилин – відтепер зовсім  не фантастика, а реальність.

Перевірити достовірність вигідних умов на порталі Zaim.biz.ua, ви також зможете самостійно, просто скористайтесь сервісом та насолоджуйтесь простим, швидким та зручним кредитом онлайн вже сьогодні.