fbpx

Kachay – ppc

сума кредиту 10 000грн

перший кредит під 0,01%

вік 18-65 років

строк до 30 днів

Кредит Качай Гроші – головні переваги:

 1. Вся процедура оформлення кредиту здійснюється онлайн в мережі інтернет навіть для першого кредиту. Нікуди ходити не потрібно.
 2. Сервіс працює цілодобово без свят і вихідних.
 3. Качай Гроші – одна з небагатьох компаній, яка може надати перший кредит розміром до 10 тисяч гривень.
 4. Високий відсоток схвалення. Качай Гроші видають кредити навіть студентам і пенсіонерам.
 5. Компанія Качай Гроші гарантує збереження ваших персональних даних, безпеку всіх фінансових операцій і простоту сервісу.

Кредит онлайн Качай Гроші – просто, швидко і надійно!

Найчастіше наші бажання не співпадають з нашими можливостями і в більшості випадків це пов’язано з нестачею грошей. Громадяни нашої країни досить часто опинаються в складній фінансовій ситуації. Як правило, це відбувається за кілька днів до зарплати, коли майже всі заощадження витрачені, а кілька тисяч гривень були б вельми до речі. Саме тому такою популярністю стали користуватися компанії, які надають кредитні послуги населенню. І особливо нашим співвітчизникам сподобалися мікропозики (або мікрокредити), які допомагають швидко і з мінімальними зусиллями вибратися з тимчасової «фінансової ями», або купити необхідну вам річ. Найчастіше за мікропозикою українці звертаються до мікрофінансових організацій (МФО). МФО надають послуги з кредитування населення і діють відповідно до ліцензії, яка видається державним регулятором.

Качай Гроші – на сьогодні одна з найпопулярніших МФО. Вона пропонує одну з найкоротших і легких процедур оформлення кредиту, навіть для нових клієнтів. Весь процес оформлення відбувається онлайн в мережі інтернет і займає не більше 20 хвилин навіть для нових клієнтів. У компанії Качай Гроші практикується індивідуальний підхід до кожного клієнта, а оператори колл-центру не тільки ввічливі, але і високопрофесійні і обов’язково допоможуть вам розібратися у всіх аспектах кредитування.
Одним з основних принципів роботи компанії є кришталева чесність і прозорість в спілкуванні зі своїми клієнтами. Саме тому кредитний договір написаний чітко і зрозуміло, не містить жодних прихованих платежів та комісій, текстів, набраних дрібним шрифтом.

Хто ж може розраховувати на підтвердження кредитної заявки в Качай Гроші?

У Качай Гроші онлайн кредит оформити дуже просто. Адже компанія висуває всього 4 простих вимоги до своїх майбутніх Позичальників:

 1. Кредит пропонується тільки громадянам України, які перебувають на території нашої держави.
 2. Потенційний позичальник повинен бути старше 18 і молодше 65 років.
 3. Мінімальна кількість документів: тільки паспорт і ідентифікаційний код.
 4. Необхідно мати хоча б неофіційне джерело доходу і вказати його при заповненні анкети. Інакше, яким чином ви плануєте погашати вашу позику?

Умови кредитування

Якщо ви хочете взяти онлайн кредит Качай Гроші, то вони спочатку запропонують взяти позику на термін від 5 до 15 днів для першого кредиту нового клієнта і до 30 днів – для постійного позичальника. При цьому Качай Гроші тут теж подумали про своїх улюблених клієнтів. Якщо у вас виникли фінансові проблеми, ви завжди зможете оформити послугу пролонгації кредиту. Зробити це можна не пізніше дня закінчення терміну кредитування. Процедура оформлення продовження кредиту в компанії Качай Гроші реалізована вкрай зрозуміло. Просто здійсніть вхід в Качай Гроші Особистий Кабінет повністю оплатіть відсотки і ваш договір буде продовжений автоматично на вибрану вами початково кількість днів. Наприклад, якщо ви спочатку оформляли кредит на 15 днів, то і термін пролонгації буде 15 днів. Звертаємо вашу увагу, що на відміну від багатьох інших МФО, компанія Качай Гроші дозволяє продовжувати один і той же кредит не більше 10 разів.

Процентна ставка по кредитуванню тут одна з найнижчих на ринку і становить (в день):

 • – 0,01% – для першого кредиту нового позичальника,
 • – 2% – для повторного кредиту до 10 000 грн,
 • – 1,8% – для повторного кредиту до 10 000 – 12 000 грн,
 • – 1,7% – для повторного кредиту до 12 000 – 13 000 грн,
 • – 1,6% – для повторного кредиту до 13 000 – 14 000 грн,
 • – 1,5% – для повторного кредиту до 14 000 – 15 000 грн.

Сума кредитування становить:

 • – для першого кредиту від нового позичальника – 500 – 10 тисяч гривень,
 • – повторний кредит – 500 – 15 тисяч гривень.

Процедура оформлення позики

Коли ви оформляєте Качай Гроші кредит, необхідно слідувати простому алгоритму:

 1. Відвідайте портал компанії – www.kachay.com.ua. На кредитному калькуляторі виберіть потрібну суму і термін майбутньої позики. У перший раз новому позичальникові видадуть не більше 10 тисяч гривень на термін до 15 днів.
 2. Заповніть анкету-заявку. Просто заповніть поля короткої форми. Так ви створите власний Качай Гроші Особистий Кабінет. Якщо ж ви оформляєте позику повторно, просто здійсните на сайті Качай Гроші вхід до кабінету, і внесіть туди всю потрібну інформацію.
 3. Далі буде верифікація вашої банківської картки. На вашій картці заблокують до 1 грн. Далі цю цифру треба ввести в виділеному полі. Після підтвердження заявки вона повернеться на ваш рахунок.
 4. Рішення про надання позики від МФО. Воно зазвичай приймається автоматично і тому час очікування в середньому становить усього кілька хвилин.
 5. Підписання договору. Після прийняття МФО позитивного рішення вам необхідно буде уважно ознайомитися з умовами договору і підписати його. Ви можете зробити це, здійснивши, Качай Гроші вхід в свій Особистий Кабінет.
 6. Отримання грошей. Після підписання договору, кошти практично миттєво зараховуються на картку. І вже за декілька хвилин ви зможете забрати вашу позику готівкою в найближчому банкоматі.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! Одномоментно може бути відкритий лише один кредит. Тому, для того, щоб взяти другий кредит, рекомендуємо вам погасити заборгованість за попередньому займу.

Способи погашення кредиту

Качай Гроші піклуються про своїх клієнтів. Тому пропонують кілька способів погашення позики:

 1. Погашення у Особистому кабінеті Качай Гроші. Просто виконайте вхід в Особистий Кабінет Качай Гроші, і перерахуйте гроші з вашої картки на рахунок компанії.
 2. Можна оплатити в будь-якому банку України за реквізитами, вказаними у Вашому договорі.
 3. Оплата через термінали ПриватБанку.

Зверніть увагу: у разі, коли ви погашаєте кредит не в Особистому Кабінеті, то гроші треба вносити як мінімум за 2-3 банківських дні до дати завершення терміну кредитування.
Також мікрофінансова компанія Качай Гроші надає своїм клієнтам можливість погашати заборгованість заздалегідь. В цьому випадку платити ви будете тільки за фактичний термін використання коштів. До того ж існує можливість погашати вашу позику частинами. Все це можливо дуже просто здійснити, увійшовши в ваш Качай Гроші Особистий Кабінет.

Акції від Качай Гроші

Мікрофінансова організація Качай Гроші щорічно проводить безліч різноманітних акцій. Найпопулярніша акція від цієї компанії – «Кредит новим клієнтам під 0,01%». Також часто проводиться розіграш призів, присвячений Дню Знань, 8 березня, Нового Року, під чорну п’ятницю тощо. Тому стежте за новинами на сайті компанії і не пропустіть свій Качай Гроші промокод. Новий промокод на Качай Гроші ви зможете знайти або на сайті самої мікрофінансової компанії, або на нашому сайті groshi.org.ua, в розділі Акції.

Качай Гроші прострочення – штрафні санкції

Якщо ви все ж запізнилися з погашенням кредиту, то на суму вашої заборгованості будуть налічуватись додатково ще 1% від суми заборгованості за кожен день користування коштами. Тому рекомендуємо вам уважно стежити за термінами закінчення договору, та, по можливості, оплачувати його заздалегідь.

Качай Гроші контакти

Юридичне найменування: ТОВ «Качай Гроші»
Адреса: 04050, с. Київ, вул. Юрія Іллєнка, б. 18Б, офіс 204
Телефон: 0 800 312 727
Пошта: info@kachay.com.ua
Сайт Качай Гроші: www.kachay.com.ua
ЄДРПОУ 41697872
Свідоцтво про реєстрацію ФK№999 від 15.03.2018
Ліцензія Нацкомфінпослуг №520 від 11.04.2018

Взяти кредит у Нікополі
Взяти кредит у Чернівцях
Взяти кредит у Чернігові
Взяти кредит у Херсоні
Взяти кредит у Харкові
Взяти кредит в Ужгороді
Взяти кредит у Павлограді
Взяти кредит у Стрию
Взяти кредит у Ніжині
Взяти кредит у Маріуполі
Взяти кредит у Луцьку
Взяти кредит у Лубнах
Взяти кредит у Кременчуці
Взяти кредит у Коростені
Взяти кредит у Ірпені
Взяти кредит у Броварах
Взяти кредит у Боярці
Взяти кредит у Борисполі
Взяти кредит у Бердянську
Взяти кредит у Бердичеві
Взяти кредит у Білій Церкві
Взяти кредит у Тернополі
Взяти кредит у Черкасах
Взяти кредит в Умані
Взяти кредит у Сумах
Взяти кредит у Рівному
Взяти кредит у Прилуках
Взяти кредит у Полтаві
Взяти кредит у Одесі
Взяти кредит у Миколаєві
Взяти кредит у Мелітополі
Взяти кредит у Львові
Взяти кредит у Кропивницькому
Взяти кредит у Кривому Розі
Взяти кредит у Конотопі
Взяти кредит у Києві
Взяти кредит у Івано-Франківську
Взяти кредит у Запоріжжі
Взяти кредит у Житомирі
Взяти кредит у Дніпрі
Взяти кредит у Вінниці
Види кредитів
Вік позичальника
Позика під заставу
Сума позики
Термін кредитування
Цілі кредитування
Швидкі кредити