fbpx

ЄвроГроші – ppc

сума кредиту 10 000грн

перший кредит до 4 000 грн

вік від 18 років

строк до 30 днів

Умови:

 • Сума кредиту: перший до 4 000 грн, наступні– до 10 000 грн.
 • Строк:  до 30 днів.
 • Ставка:  1,9%.
 • Необхідні документи: ІПН, паспорт.
 • Вік: від 18 до 60 років – чоловіки, від 18 до 65 років – жінки.

Головні переваги компанії ЄвроГроші:

 1. Вся процедура оформлення кредиту здійснюється онлайн в мережі інтернет навіть для першого кредиту. Нікуди ходити не потрібно.
 2. Сервіс працює цілодобово без свят і вихідних.
 3. Швидке оформлення кредиту. Перший кредит оформлюється онлайн усього за 15 хвилин. Час оформлення повторного буде взагалі лише 5-10 хвилин.
 4. Компанія працює без прихованих платежів і комісій.
 5. Високий відсоток схвалення. ЄвроГроші видають кредити навіть студентам і пенсіонерам.

Кредит онлайн на карту ЄвроГроші – просто, швидко і надійно!

Доволі часто наші бажання не співпадають з нашими можливостями і в більшості випадків це пов’язано з нестачею грошей. Громадяни нашої країни досить часто опиняються в складній фінансовій ситуації. Як правило, це відбувається за кілька днів до зарплати, коли майже всі заощадження витрачені, а кілька тисяч гривень були б не зайвими. Саме тому такою популярністю стали користуватися компанії, які надають кредитні послуги населенню. І особливо нашим співвітчизникам сподобалися мікропозики (або мікрокредити), які допомагають швидко і з мінімальними зусиллями вибратися з тимчасової «фінансової ями», або купити необхідну вам річ, саме в той момент, коли вона вам необхідна. Найчастіше за мікропозикою українці звертаються до мікрофінансових організацій (МФО). МФО надають послуги з кредитування населення і діють відповідно до ліцензії, що видається Державною Комісією з Регулювання Ринків Фінансових Послуг (Держфінпослуг) України.

Однією з найпопулярніших МФО на сьогодні є копання ЄвроГроші. Вони пропонують одну з найбільш швидких та простих процедур оформлення кредиту, навіть для нових клієнтів. Весь процес оформлення відбувається онлайн в мережі інтернет і займає не більше 20 хвилин, навіть для нових клієнтів. У компанії ЄвроГроші практикується індивідуальний підхід до кожного клієнта, а оператори колл-центру не тільки ввічливі, але і високопрофесійні і обов’язково допоможуть вам розібратися у всіх аспектах кредитування.

Одним з основних принципів роботи компанії є кришталева чесність і прозорість в спілкуванні зі своїми клієнтами. Саме тому кредитний договір написаний чітко і зрозуміло, не містить жодних прихованих платежів і комісій, а також текстів, набраних дрібним шрифтом.

Також досить часто МФО ЄвроГроші проводить різні акції для своїх клієнтів. Тому стежте за новинами на сайті компанії і не пропустіть свій займ євро гроші промокод.

Хто може взяти Євро Гроші кредит онлайн?

У компанії Євро Гроші взяти кредит дуже просто.

Адже вона висуває всього 4 простих вимоги до своїх майбутніх Позичальників:

 1. Ви повинні бути громадянином України і перебувати на території нашої держави під час оформлення позики.
 2. Необхідно мати на руках такі документи: паспорт, ідентифікаційний код і активну банківську картку Visa або MasterCard.
 3. Вік: 18-60 років для чоловіків і 18-65 років для жінок.
 4. Необхідно мати хоча б неофіційне джерело доходу і вказати його в анкеті-заявці. Інакше, як ви плануєте погашати ваш позику?

Умови кредитування в компанії ЄвроГроші

Кредитна компанія Євро гроші кредит на картку спочатку оформляє лише на 30 днів. При цьому ЄвроГроші і тут подумали про своїх улюблених клієнтів. Якщо ви потрапили в складну фінансову ситуацію, ви завжди зможете оформити послугу пролонгації кредиту. Для цього достатньо лише оплатити відсотки за користування коштами, зайти в свій Особистий Кабінет на сайті компанії ЄвроГроші та продовжити термін вашої позики. Ви можете оформляти послугу пролонгації кредиту незліченну кількість разів. Адже компанія ЄвроГроші не лімітує кількість пролонгацій однієї позики.

Відсоткова ставка по кредитуванню тут не найвища і в середньому становить до 1,9% в день. Однак це й не дивно, адже в МФО ЄвроГроші один з найвищих відсотків схвалення заявок. Вони не вимагають довідок про доходи, видають кредити студентам і пенсіонерам, з поганою кредитною історією і без офіційного працевлаштування. А відповідно, і відсоток неповернення кредитів у них теж один з найвищих.

Сума кредитування становить:

 • для першого кредиту від нового позичальника – 1 000 – 4 000 гривень,
 • повторний кредит – 1 000 – 10 000 гривень.

Процедура оформлення кредиту

Якщо ви хочете взяти ЕвроГроші кредит на картку вперше, досить слідувати простому алгоритму:

 1. Зайдіть на сайт МФО ЄвроГроші – www.eurogroshi.com.ua.
 2. За допомогою кредитного калькулятора виберіть необхідну Вам суму та термін кредитування. Звертаємо Вашу увагу, що для першого кредиту доступна сума не може перевищувати 4 000 гривень. За умови своєчасного погашення позики, з кожним наступним кредитом сума доступного вам ліміту буде збільшуватися автоматично.
 3. Дотримуючись інструкції на сайті створіть Особистий Кабінет, дайте відповіді на питання анкети-заявки та надішліть її на розгляд до МФО. Це буде найдовший етап. Але навіть він займе не більше 10 хвилин, якщо ви оформляєте позику вперше. Якщо ж ви будете оформлювати повторний кредит анкету заповнювати вже не буде необхідності. Досить буде лише внести ті дані, які у вас змінилися з моменту оформлення попередньої позики. Час очікування рішення від МФО для нових клієнтів становить 15 хвилин, для постійних – не більше 5 хвилин.
 4. Далі буде проведена автоматична процедура верифікації вашої банківської картки. Адже в компанії ЄвроГроші дуже уважно ставляться до питань безпеки і зобов’язані переконатися, що зазначена в анкеті картка належить саме вам. Для цього на вашій картці буде заблокована якась сума до 1 грн. Після чого в Особистому Кабінеті вам необхідно буде вказати точну суму, яка була у вас заблокована, в полі перевірки. Про розмір заблокованої суми ви зможете дізнатися, зайшовши в ваш онлайн-банкінг або за допомогою смс-інформування від банку, в разі якщо у вас підключена така послуга.
 5. У разі позитивного результату вам необхідно буде підписати в Особистому Кабінеті договір і вже в наступну секунду гроші будуть у вас на картці. А потім ви зможете забрати цю позику готівкою в найближчому банкоматі і витрачати їх, як вам заманеться. Адже компанію ЄвроГроші, на відміну від банків, не цікавить цільове використання коштів.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ! Одномоментно може бути відкритий лише один кредит. Тому, для того, щоб взяти другий кредит, рекомендуємо вам погасити заборгованість за попереднім.

Способи погашення кредиту

ЄвроГроші піклуються про своїх клієнтів.

Тому компанія пропонує кілька способів погашення позики, серед яких ви зможете вибрати найбільш зручний саме для вас.

 1. Погашення за допомогою банківської карти в Особистому Кабінеті на сайті МФО. Тут нікуди ходити не треба, достатньо мати 3-5 хвилин вільного часу і будь-який гаджет (телефон, планшет, комп’ютер) з підключенням до мережі інтернет.
 2. У будь-якому банку України за банківськими реквізитами, вказаними у Вашому кредитному договорі.
 3. У терміналах ПриватБанку за номером кредитного договору.

Зверніть увагу: якщо ви погашаєте кредит не в Особистому Кабінеті, то гроші треба вносити як мінімум за 3 банківських дні до дати завершення терміну кредитування.

Також мікрофінансова компанія ЄвроГроші надає своїм клієнтам можливість оплачувати позику частинами. Для цього достатньо лише повністю погасити заборгованість за відсотками та ту чи іншу частину від тіла самої позики. Після цього відсотки будуть вже нараховуватися на решту позики.

Штрафні санкції, якщо ви прострочили виплати по позиці

Якщо ви все ж запізнилися з погашенням кредиту, то на суму вашої заборгованості буде нараховуватися пеня. Вона становить 5% за кожен день прострочення. Тому рекомендуємо вам уважно стежити за кінцевою датою погашення вашого кредиту і, по можливості, оплачувати його заздалегідь.

Контактна інформація МФО ЄвроГроші

Юридичне найменування: ТОВ «Кредитна установа «Європейська кредитна група»
Адреса: 04071, м. Київ, вул. Нижній Вал 51
Телефон: (044) 390 39 69
Пошта: info@eurogroshi.ua
Сайт: www.eurogroshi.com.ua
ЄДРПОУ 40203427
Свідоцтво про реєстрацію IK№177 від 21.07.2016
Ліцензія Нацкомфінпослуг №2400 від 08.06.2017

Взяти кредит у Нікополі
Взяти кредит у Чернівцях
Взяти кредит у Чернігові
Взяти кредит у Херсоні
Взяти кредит у Харкові
Взяти кредит в Ужгороді
Взяти кредит у Павлограді
Взяти кредит у Стрию
Взяти кредит у Ніжині
Взяти кредит у Маріуполі
Взяти кредит у Луцьку
Взяти кредит у Лубнах
Взяти кредит у Кременчуці
Взяти кредит у Коростені
Взяти кредит у Ірпені
Взяти кредит у Броварах
Взяти кредит у Боярці
Взяти кредит у Борисполі
Взяти кредит у Бердянську
Взяти кредит у Бердичеві
Взяти кредит у Білій Церкві
Взяти кредит у Тернополі
Взяти кредит у Черкасах
Взяти кредит в Умані
Взяти кредит у Сумах
Взяти кредит у Рівному
Взяти кредит у Прилуках
Взяти кредит у Полтаві
Взяти кредит у Одесі
Взяти кредит у Миколаєві
Взяти кредит у Мелітополі
Взяти кредит у Львові
Взяти кредит у Кропивницькому
Взяти кредит у Кривому Розі
Взяти кредит у Конотопі
Взяти кредит у Києві
Взяти кредит у Івано-Франківську
Взяти кредит у Запоріжжі
Взяти кредит у Житомирі
Взяти кредит у Дніпрі
Взяти кредит у Вінниці
Види кредитів
Вік позичальника
Позика під заставу
Сума позики
Термін кредитування
Цілі кредитування
Швидкі кредити